Paėmimo data negali būti didesnė už grąžinimo

Kodėl verta naudotis NEORENT paslaugomis

Tel.: +370 627 33333

Kodėl verta naudotis NEORENT paslaugomis

Nuomojame įvairų klasių benzininius ir dyzelinius automobilius su mechanine (MT) ar automatine (AT) pavarų dėže. Nuomojamų automobilių klasės: ekonominė (Fiat Punto Evo, Ford Fiesta), kompaktinė (Volkswagen Golf VI, Toyota Auris, Opel Astra, Nissan Note, Mitsubishi Lancer Sportback), vidutinė ( Škoda Octavia, VW Jetta), standartinė (Opel Insignia, Ford Mondeo), SUV (Nissan Juke, Nissan Qashqai, Škoda Yeti) bei AWD (Subaru Outback). Taip pat siūlome automobilius su vairuotoju (Audi A5 Sportback, Opel Insignia, Ford Mondeo). Mūsų biurai yra įsikūrę Vilniaus ir Kauno tarptautiniuose oro uostuose. Automobilius taip pat pristatome ir į Palangos, Rygos ir Talino oro uostus (už papildomą mokestį). Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti ir į bet kurį kitą Baltijos šalių miestą.

  • Paslaugas teikiame 24 val. per parą, 365 dienas per metus. Netikėtai pasikeitė planai ir jau šiandien atvykstate į Lietuvą? Sugedo asmeninis automobilis ir negalite atidėti skubių planų? Skambinkite mums ir automobilį rezervuosime ar, Jums pageidaujant, pristatysime Jusų nurodytu adresu.
  • Greitas ir patogus automobilio rezervavimas. Rezervuoti automobilį galite Jums parankiausiu būdu: atvykus į mūsų automobilių nuomos biurą Vilniaus ar Kauno oro uoste, internetu, telefonu ar susisiekus per „skype“.
  • Aiškios automobilių nuomos sąlygos. Visi automobiliai yra apdrausti civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais; nemokama techninė pagalba kelyje 24/7; neribojama rida; nėra mokesčio už papildomą vairuotoją.
  • Jokių paslėptų papildomų mokesčių. Nuomos kaina matoma svetainėje yra galutinė. Į ją viskas įskaičiuota. Kaina gali keistis, tik jeigu pageidausite papildomų paslaugų (Pilno draudimo, GPS, vaikiškos kėdutės ar kitų paslaugų).

Detalias nuomos kainas ir automobilius galite peržiūrėti čia. Išsirinkite ir  rezervuokite  Jums labiausiai tinkantį automobilį ir mėgaukitės saugia ir užtikrinta kelione!

Atgal į pasiūlymų sąrašą
Naujienos

NeoRent automobilių nuomos biurai įsikūrę

Free WordPress Themes