Paėmimo data negali būti didesnė už grąžinimo

Automobilių Nuoma - Nuomos Sąlygos

Tel.: +370 627 33333

Automobilio nuomos sąlygos

Automobilio rezervavimas
Rezervuoti galima automobilio klasę, bet ne konkretų modelį. Mes negalime garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio, todėl Jums atvykus nuomotis galime pasiūlyti tos pačios klasės automobilį arba aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervacijos kainą. Žinoma, stengsimės pateikti Jūsų pageidaujamą modelį.

Minimalus nuomos laikotarpisbox-bg
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis su vairuotoju – viena valanda.

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arbagaliojantį pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis.

Apmokėjimas ir užstatas
Nuomininkas turi pateikti savo vardu išduotą galiojančią kreditinę banko kortelę, su kuria bus atlikta autorizacija, t. y. kreditinės kortelės sąskaitoje rezervuojama užstato suma. Užstato suma yra nuo 150 iki 400 €. Grynieji pinigai ar pavedimai nėra priimami autorizacijai atlikti. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama pagal Nuomininko kreditinę kortelę išleidusio banko reikalavimus ir sąlygas, t.y. rezervuotą užstato sumą panaikina kreditinę kortelę išleidęs bankas.
Už nuomos paslaugas galima atsiskaityti visomis pagrindinėmis kreditinėmis banko kortelėmis (Visa, MasterCard, Diners Club, American Express ir kt.). Įmonės už nuomą gali atsiskaityti pavedimu. Taip pat klientas už automobilio nuomos paslaugas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM.

Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – vieneri metai.
Minimalus vairuotojo amžius:
Ekonominė, kompaktinė klasė – 20 metų,
Vidutinė klasė – 22 metai,
Standartinė, SUV ir AWD klasė – 25 metai.

Automobilio pristatymas arba paėmimas
Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Baltijos šalių miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi NEORENT patvirtinti įkainiai.

Papildomas vairuotojas
Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Papildomo vairuotojo paslauga kainuoja 6 € per parą kiekvienam sekančiam papildomam vairuotojui, bet ne daugiau kaip 60 € už visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Pirkdamas papildomą draudimą, nuomininkas gali savo atsakomybę sumažinti iki minimumo t.y. „0“ (papildomos sąlygos yra pateiktos – Pilnas draudimas nuo avarijos). Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 290 € bauda.  Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.

Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju
Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos (esant nuomininko kaltei) ar vagystės atveju yra 290 €.  Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti NEORENT, išnuomoto  automobilio raktus ir dokumentus.

Pilnas draudimas nuo avarijos
Nuomininkas gali sumažinti savo atsakomybę iki minimumo (t.y. „0“) pasirinkdamas Pilną draudimą. Ši paslauga galioja tik asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 5 metų vairavimo stažą. Įvykus autoįvykiui, pilnas draudimas galioja tik pateikus eismo autoįvykio deklaraciją arba pažymą ir jei draudimo bendrovė autoįvykį pripažįsta draudiminiu. Pilnas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų ir ratų apgadinimo atvejais. Pilno draudimo kainą paskaičiuoja automobilio rezervavimo skaičiuoklė (kaina priklauso nuo automobilio klasės ir nuomojamų dienų skaičiaus).

Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje ir ilgesniam nei 3-jų dienų laikotarpiui – rida neribojama. Automobiliu galima važinėti tik Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija).Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį.

Pakaitinis automobilis
Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, NEORENT suteikia Nuomininkui kitą automobilį, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka tik už trūkstamus degalus, be papildomo mokesčio.

Pilno kuro bako paslauga
Suteikiama galimybė už palankią kainą nusipirkti baką kuro. Klientui įsigijus šią paslaugą nebereikia pripildyti kuro bako prieš grąžinant automobilį.

Vėlavimas grąžinti automobilį
Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 59 minutės.

Rezervavus automobilį ir neatvykus jo nuomotis
Kai klientas apie rezervacijos atšaukimą nepraneša ir neatvyksta – NEORENT pasilieka teisę už patirtus nepatogumus bei nuostolius nuskaičiuoti 50 EUR mokestį.

Automobilio nuoma su vairuotoju
Klientui, kuris nenori ar neturi galimybės vairuoti, siūlome automobilio nuomą su vairuotoju, laisvai kalbančiu angliškai ar rusiškai.

Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, NEORENT pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą.

Free WordPress Themes